Ana sayfa Tüm Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

Kan tahlili Röntgen işlemleri

Kliniğimizde 7/24 Alabileceğiniz Hizmetlerimiz

Kan sayımı biyokimya işlemleri

Acil durunlarda kliniğimize başvuran hastalarımızın teşhis ve tedaviye yönelik işlemleri özenle yapılmaktadır.Kliniğimiz bünyesinde kan sayım cihazı biyokimya cihazı ve bilgisayarlı röntgen cihazı bulunmaktadır.Özellikle gece acil durumlarda hızlı bir şekilde kan tahlili ve röntgen bulgularına ulaşmak gerektiğinden cihazlarımız 7/24 kurulu ve hazır bekletilmektedir.

Kategoriler

İç Hastalıkları

İç hastalıkları (Dahiliye), veteriner tıbbın tüm klinik branşlarına temel teşkil eden bir ana bilim dalıdır. Sağlık şikayetiyle gelen hastaların büyük çoğunluğunun problemleri iç hastalıklarının ilgi alanına girmektedir.Dahiliye sindirim sistemi, kalp, akciğer, böbrek, kan hastalıkları, kanserin dahili tanı ve tedavisi, infeksiyon hastalıkları, kas-eklem hastalıkları, hormonal ve allerjik-immunolojik hastalıklar, yaşlı hastaların sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenir. Kliniğimizde iç hastalıkları ile ilgili olabilecek şikayetlerin ayrıntılı değerlendirmesi ileri laboratuvar ve modern görüntülü tanı cihazlarının yardımıyla yapılmakta, hastalığın ilişkili olabilaceği organ ve sistemler belirlenmeye çalışılmakta, doğru teşhis konularak hasta için en uygun tedavi şekli belirlenmektedir. Genel dahiliye ünitesinde tanı koyma çalışmaları yapıldığı gibi, tanısı konulmuş kronik dahili hastalıkların takibi de yapılmaktadır.

Cerrahi Uygulamaları

Her cerrahi girişim tamamen steril şartlarda, eksiksiz medikal donanım kullanılarak veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.